logotype
  • Slider1_zwykly.jpg
  • slider2_zwykly.jpg
  • Slider3_zwykly.jpg
  • slider4_zwykly.jpg

Aktualności

 

12341379 1096442537056430 3063195689275288545 n

 Z dumą przedstawiamy Państwu nasz nowy zakres usług. Wykonujemy projekty i kompleksową aranżację wnętrz.

Począwszy od projektu aż po jego całościową realizację oraz nadzór architektoniczny.

Po wstępnej konsultacji dobieramy kolorystykę w tym: tapety, farby, podłogi, tkaniny oświetlenia, meble, wyposażenie łazienek, zabudowy KG. W celu akceptacji naszego projektu wykonujemy dla Państwa pełną wizualizację. W zakresie naszych usług wykonujemy również projekty hydrauliki, elektryki i stolarki. Organizujemy ekipy wykończeniowe i montażowe oraz nadzorujemy ich pracę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie najtrudniejszych wyzwań. Obsługujemy obiekty prywatne oraz duże inwestycje.

Decora Collection to Twój zaufany partner

 

 


gwaiazda morza 9
Apart Hotel Gwiazda Morza to apartamenty nad morzem,  usytuowane w urokliwej i prestiżowej dzielnicy Władysławowa – Hallerowie. Niepowtarzalne położenie przy plaży i porcie rybackim oraz magiczne widoki na morze, są tylko przedsmakiem miłych wrażeń podczas pobytu.

Decora Collection wyposażała ten piękny obiekt w materiały z atestem trudnopalności FR.

 

 

 

noc

Z dumą informujemy, że nasza współpraca z nowo powstałym w Gdańsku Hotelem So Stay zakończyła się sukcesem! Nowoczesny projekt Hotelu w połączeniu z wykorzystanymi przez nas tkaninami naprawdę robi wrażenie. W hotelu wyposażyliśmy pokoje oraz restaurację między innymi w materiały Bilbao i Mojacar.

Zapraszamy Was wszystkich serdecznie do zatrzymania się w Hotelu So Stay!

 

 

 

 

 petropol Plock24

Położony przy ul. Jachowicza 49 hotel Petropol w przeszłości należał do sieci Orbis. Modernizacja, przywróciła budynkowi dawny blask i sprawiła, że obiekt niedługo ponownie stanie się jedną z wizytówek miasta.